Strojírenská výroba

Zabýváme se zakázkovou a maloseriovou výrobou z tenkých plechů pro široký rozsah zákazníků. Vyrábíme produkty s vysokými nároky na kvalitu a přesnost, které nacházejí své místo ve zdravotní technice a automobilové průmyslu.

Našimi zákazníky jsou například firmy LINET s.r.o., TOORS CZ s.r.o., Autosystem Climatronic a další.

Zaměřujeme se hlavně na zpracování plechu jako je dělení, lisování, vysekávání a ohraňování. K tomu používáme nové CNC stroje firmy TRUMPF a SAFAN s vysokou přesností, které nám dovolují dostát i náročným požadavkům našich zákazníků. Abychom dosáhli kvality a rychlosti výroby, výrobky nejprve navrhujeme ve 3D na počítači pomocí CAD software Autodesk Inventor. K řízení CNC strojů používáme software Radan RadPunch a RadBend, kde je možné odsimulovat výrobu ještě před jejím počátkem a tím předejít chybám ve výrobním procesu.

Jsme výrobci revizních a protipožárních dvířek určených pro přístup k revizním šachtám rozvodů, dvířek pro hlavní uzávěr plynu (HUP) a plechových skříní pro elektrické rozvody.

Dále vyrábíme různé typy stožárů a držáků pro anténní a satelitní techniku. Kompletní seznam standardních rozměrů najdete na našem e-shopu. Samozřejmostí je možnost výroby atypických provedení.