O firmě

Založení naší firmy zabývající se zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím spadá do roku 1992. Firma se postupně orientovala od drobných zámečnických výrobků na dodávky kompletních celků pro stavební firmy.

V roce 1999 došlo k rozšíření o půjčovnu nářadí HILTI a v roce 2005 ke spuštění prodeje výrobků přes internet.

V roce 2007 bylo rozhodnuto o posílení divize výroby plechů a byl pořízen CNC ohraňovací lis, v roce 2008 následovalo pořízení CNC nůžek a v roce 2009 byl pořízen vysekávací lis Trumatic TC500R.

Od roku 2009 došlo k rekonstrukci nových prostor která byla dokončena v září 2013. Od té doby je firma kompletně přesunuta do nového areálu na adrese Humburky 2. To umožní další rozvoj firmy. Od roku 2012 je firma certifikována dle CSN EN ISO 9001:2009 v oblasti systému managementu kvality, dále dle CSN EN 1090 a CSN EN ISO 3834 v oblasti svařování a dodávek ocelových konstrukcí.

Firma má dva hlavní obory činnosti: výroba z tenkých plechů a výrobu stavebních zámečnických prvků.

Výroba produktů z tenkých plechů zahrnuje všechny činnosti od dělení, lisování až po finální výrobek. Jsme výrobci revizních a protipožárních dvířek, dvířek pro HUP a plechových skříní pro elektrické rozvody. Pro naše zákazníky vyrábíme komponenty s vysokými nároky na kvalitu a přesnost.

Našimi zákazníky jsou například firmy LINET s.r.o., TOORS CZ s.r.o., Autosystem Climatronic a další.

Druhou částí naší činnosti je výroba ocelových konstrukcí a stavebních zámečnických prvků dle daného projektu. Jedná se o konstrukce ocelových hal, ocelová schodiště a zábradlí, vrata a další různé konstrukční prvky. V této oblasti spolupracujeme se stavebními firmami jako je BAK a.s., Metrostav a.s, Průmstav-FCC a.s. a další.